Эшлекле дүшәмбе

2018 елның 22 октябре, дүшәмбе

Чыгыш ясадылар:

1. Россия Эчке эшләр министрлыгының Әлки районы буенча бүлекчәсенең начальник вазыйфаларын башкаручы (26.10.18 кадәр.) - Шипигин Денис Николаевич.

Атна эчендә Россия Эчке эшләр министрлыгының Әлки районы буенча бүлекчә хезмәткәрләре тарафыннан башкарылган эшләр турында.

1.  «Әлки районы мәдәният бүлеге»муниципаль казна учреждениесе

башлыгы -Гарифуллина Рәсимә Әхәт кызы.

Районның мәдәни тормышы һәм киләсе атнага планнар турында.

1. «ТР Әлки районы мәгариф идарәсе»муниципаль казна

учреждениесе җитәкчесе - Савинов Артем Александр улы.

Мәгариф өлкәсендәге эшчәнлек турында.

1.  Әлки муниципаль районы Башкарма комитетының яшьләр сәясәте һәм спорт бүлеге җитәкчесе вазыйфаларын башкаручы. -Закиров Айрат Мулланур улы.

Районның спорт тормышы турында.

1. Россия Федерациясе Пенсия фондының Татарстан Республикасы Әлки районындагы идарәсе башлыгы -Галләмов Рәис Фоат улы.

Россия Федерациясе Пенсия фондының Татарстан Республикасы Әлки районындагы идарәсе эше турында.

1. Чванова Мария Николаевна-Иске Матак урта гомуми белем бирү мәктәбе директоры, Иске Матак авыл җирлеге депутаты.

Бөек Ватан сугышы ветераннарына ярдәм күрсәтү эше турында.

1. Татарстан Республикасы Финанс министрлыгының Әлки районы буенча Казначылык Департаменты территориаль бүлек җитәкчесе - Җәләлова Миләүшә Габбас кызы.

МКУ "Әлки муниципаль районы мәгариф идарәсе” үзәкләштерелгән бухгалтериясендә бухгалтерлык исәбе торышын тикшерү һәм бухгалтерлык эшчәнлегенә бәя бирү нәтиҗәләре турында.

1. Әлки районы буенча Нурлат почтасының  почтаны эшкәртү һәм ташу цехы инструкторы - Чуманова Лидия Николаевна.
    1. нчы елның I яртыеллыгына вакытлы матбугатка язылу турында.

Район башкарма комитетының эшләр идарәчесе вазыйфаларын башкаручы - Бухарова Елена Владимировна.

Хәйрия язылуы турында.

1. "Әлки районы халыкны эш белән тәэмин итү үзәге” ДКУ директоры - Шувалов Алексей Петрович

Инвалидларны эшкә урнаштыру турында.

1. Әлки районының авыл хуҗалыгы һәм азык-төлек идарәсе начальнигы - Гадиев Роберт Рәшит улы.

Шәхси сектордан сөт җыю һәм тапшыру турында.

1.  Район башкарма комитеты җитәкчесенең территориаль үсеш буенча урынбасары - Нуруллина Эльвира Гали кызы.

Әлки муниципаль районында алкогольле продукцияне сатуның барышы турында.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: