октябрь, 2017 ел
дүшәмбе

Бүген, 2 октябрьдә, район хәрби комиссариатында көзге чакырылыш буенча медицина комиссиясе эшли башлады.

Әлки районында 6 октябрьдә бушлай юридик ярдәм көне үткәрелә

Өлкәннәр декадасы уңаеннан “Әлки хәбәрләре” газетасы 6 октябрьдә “Турыдан-туры элемтә” үткәрә.

5 октябрьдән 15 енә кадәр – “Подписка декадасы”нда 2018 елның беренче яртыеллыгы өчен “Әлки хәбәрләре”нә арзанрак бәядән язылып калырга мөмкин.

Волейбол буенча ир-атлар командалары арасында район чемпионатына 3 октябрьдә старт бирелә.

Хөрмәтле ветераннар, пенсионерлар, өлкән буын вәкилләре!

Сезне чын күңелдән җылы һәм якты бәйрәм – Өлкәннәр көне белән тәбрик итәм. Бу бәйрәм безнең һәркайсыбызга буыннарның бердәмлеге һәм тыгыз бәйләнеше хакында кабат искәртә. Бу көнне без сезгә, хөрмәтле әтиләребез һәм әниләребезгә, сугыш, хезмәт ветераннарына, пенсионерларга, районыбызның барлык өлкәннәренә кече Ватаныбызны үстерүгә керткән көчегез, күпьеллык намуслы хезмәтегез, бәһасез тәҗрибәгез, зирәклегегез өчен олы рәхмәтебезне җиткерәбез.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: