гыйнвар, 2018 ел
пәнҗешәмбе

19 гыйнварда район мәдәният йортында “Ел хатын-кызы” республика бәйгесенең район туры үткәрелә.

Иң булдыклы, иң тырыш гүзәл затларыбызны ачыклауга юнәлдерелгән әлеге тамаша район мәдәният йортында 18.00 сәгатьтә башлана. Бәйгене карарга чакырабыз сезне!

Роспотребнадзор Татарстан Идарәсенең Нурлат, Аксубай районнарында территориаль бүлеге һәр айның өченче чәршәмбесендә 14.00 дән 16.00 гә кадәр һәм һәр кварталның беренче аеның икенче пәнҗешәмбесендә 10.00 дән 12.00 гә кадәр эшмәкәрләр өчен Бердәм  “ачык ишекләр” көннәре үткәрә. Адресы: Нурлат шәһ., Мәктәп ур., 10.

“Узган елның ноябрь аеннан Яңа Салман табиблык амбулаториясе  белгечсез калды.

Районыбызда бадминтон спорты белән ныклап шөгыльләнүче 10 егет һәм кызга бүләк ясадылар.

Яңа елның ике атнасы үтүгә, авылларда халык җыеннары башланды.

Су полосы буенча Россия беренчелегендә районыбызның кызлар командасы уңышлы чыгыш ясады.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: